.

Ноктите налепница сет : 10sheets англиски речник помине уметност налепници, со различни стилови, можете да и

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

Ќе добиете 48 вода трансфер помине уметност налепници, мешавина на различни модели, maple leaf пеперутка мали

Салон За Квалитет Waterslide Помине Уметност Decals.Лесно да се примени инструкции се вклучени со секој лист.По

Салон За Квалитет Waterslide Помине Уметност Decals.Лесно да се примени инструкции се вклучени со секој лист.По

На локално ниво, печатени и рака обложени во Милвоки.со, WI.Лесно да се примени инструкции се вклучени со

Лесен за употреба.Погодна за двете домашна употреба и професионална употреба.Погоден за помине уметнос

5 D Врежана Цвет Нокти налепници : ќе добиете 6 лист 5 D цвет нокти налепници.Романтични дизајн, понуда на р

Големина : 2.5 во x 2.0 во Пакет : 1 лист 3 D ШАРЕНИ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ НАЛЕПНИЦИ DECALS.Многу различни видови на нокт

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

САЛОН ЕФЕКТОвие сјај гел обезбедува сјај на ноктите и лак ленти има 7 големини за да одговара на вашите н

Голем број на различни модели за да можете да ја користите и да го замени во секојдневниот живот.Вклучув

За Нокти Налепници : ќе добиете 8 листови на разговор срцето на бонбони нокти налепници во 2 различни сти

Со популарна побарувачка, јас го направив мојот дизајн во автомобил decal и мал умренамалување на налепни

????【Пакет】10 листови јавор лисја цвеќиња дизајн на нокти налепници за жени, девојки деца,креирајте ваш с

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом

Материјал : ноктите налепница се направени од издржлив тврд ПВЦ материјал без мирис и не ќе се држи кон е

【Содржат】 : 14 листови од пети ноктите налепница и мини 6 на датотеки; 【Како да се Применуваат】 : Отстран

1.240 компјутери лажни ноктите се погодни за нокти од која било големина 2 Балет ноктите се направени од ви

Пакетот Вклучува : 10 парчиња сон мермер помине foils за помине уметност.Апстракт и шарени мермер помине ум

Трим и чисти нокти, чисти рабовите кутикулите и полски површини ⭕ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 × 12 листови лак ленти

Пакет : 20 листови 80 Слотови транспарентна налепница складирање книга за нокти налепница собирање, фотог

Пакување : пакувањето вклучува 1 кутија на ноктите фолија налепници (со складирање кутија) во различни б

♥ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛИ:вештачки нокти се направени со висок квалитет АБС материјал кој е вид на з

Еден Пакет на Професионални Помине Уметност 3 D Налепници како на Сликата (1 лист).ЛИСТ ГОЛЕМИНА : Околу 2" x