.

.

Speedo Мажите УВ Пливаат Кошула Основните Лесно Кратко Sleeve Редовно Одговара

Speedo Мажите УВ Пливаат Кошула Основните Лесно Кратко Sleeve Редовно Одговара

DEN 552.00

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 100% Полиестер.Увезени.Ув блокира изгори со UPF 50+ заштитна ткаенина.Суши брзо.Лабави пливаат кошула.Долгите денови во вода нема да има проблем со хард-работи осип стража која го блокира сончевите зраци.Овој краток ракав верзија е зајакната со блок на изгори UPF50+ крај и да е брзо сушење за лесно базен-да-lounging транзиции.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ