.

.

Leatt 4.5 Градите Заштитник

Leatt 4.5 Градите Заштитник

DEN 1679.76

Количина на стоки
Достапно на барање

За Деца 4-7 години.CE заверена да MK 14021. Либералната venting помага да се задржи кул велосипедисти.Направени од исклучително тешки HDPE пластика и перат био пена.Крило заштита.Hardshell градите гарда.CE Заверена да MK 14021. Либералната venting помага да се задржи кул велосипедисти.Направени од исклучително тешки HDPE пластика и перат biofoam.Крило заштита.Лесно прилагодливи половината ремени за одлично се вклопуваат.Лесно се вклопува под или над џерси.О.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ