.

.

2pack Вештачки Лажни Виси Ferns Растенија Лозаро Лажни Ivy Бостон Папрат Виси на Растенијата Отворено УВ Отпорни Пластични Растенија (Зелен)

2pack Вештачки Лажни Виси Ferns Растенија Лозаро Лажни Ivy Бостон Папрат Виси на Растенијата Отворено УВ Отпорни

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Не треба да се НАМАЛИ и НАВОДНУВАЊЕ итн ОДРЖУВАЊЕ. 【УВ Отпорни】Вештачки виси ferns растенија се УВ ОТПОРНИ и ЖИВОПИСНИ РЕАЛНИ, може да се стави било каде на топло/ладно време убива многу свежо цвеќе и секогаш жив и жив, со вас. 【 Пакет и Големина】СЕКОЈА ЦЕЛ СОДРЖАТ 2 ПАРЧИЊА од вештачки виси ferns растенија; Секој вештачки виси ferns растенија мерки 32" долго, 7.8" широк, има 5 флексибилни произлегува и огромни листови. 【Материјал】 : вештачки виси растенија е Лисја и цветови направени од пластика, произлегува направен од пластика и железо жица. 【Вештачки виси растенија се делокруг на примена】 : Вештачки лажни виси ferns растенијата може да биде поставена на отворено, на пред тремот, двор, двор, градина, тераса, прозорец sill, канцеларија, итн., УВ отпорни и никогаш нема да згаснат.Боја : Зелена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ