.

.

Hartford Вентилација Кат се Регистрирате 4 x 12 - Оркестарот на Пропустливи Маска за Дома - Тешки Метали Дизајн со Отпорен на Гребење Заврши - Мазна Планирам Амортизерите (

Hartford Вентилација Кат се Регистрирате 4 x 12 - Оркестарот на Пропустливи Маска за Дома - Тешки Метали Дизајн

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Тешки метали дизајн им овозможува на одење на подот се пропустливи.Премиум чип или отпорен на гребење заврши за живот употреба. 4 x 12 (Канал Отворање Мерења) метал кат се регистрирате за inconspicuous дизајн.Лесно прилагодување снабдување воздух лост.Доживотна гаранција - Ние гарантираме сите наши отвори и регистри за живот.Објектот Пакет Количина : 1 | Боја : Брусен Никел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ