.

.

Гума Бендови Мали 650 компјутери size16 Гума Бендови 38mm #16 Гумени Бендот за Канцелариски Материјали Училиште Дома Еластична Бенд Коса

Гума Бендови Мали 650 компјутери size16 Гума Бендови 38mm 16 Гумени Бендот за Канцелариски Материјали Училиште

DEN 213.36

Количина на стоки
Достапно на барање

????Количина : Дојде со 650 пакет гума бендови,може да се чува долго време да се користи. ????Димензии : Должина на капакот 60mm/ 2.36 инчи( може да водат до 4,5 пати), 1.4 mm/ 0.06 инчен во ширина и 1.4 mm/ 0.06 инч во дебелина. ????Боја : Жолта,Гумени Бендот се Силни Еластична и Добар Квалитет. ????Материјал : Направени од комбинација на висок квалитет на природна гума и еластична,Гума бендови се одржливи и biodegradable, одржливиот за дом или канцеларија употреба. ????Широка Примена : Гума бендови се наменети за секојдневна употреба и индустриски апликации,Ова е гума бендови поставени за да се поправат некои алатка или производ, лесен за употреба, тие се добри за пакетот писма, пари, Хартија, Записи, организирање на мали кујнски предмети, компјутерски кабли, се задржи слушалки кабли уредно и други DIY уметнички занаети.Количина : Околу 650 Парчиња Гума Бендови.Димензии : Должина на капакот 60mm/ 2.36 инчи( може да водат до 4,5 пати), 1.4 mm/ 0.06 инчен во ширина и 1.4 mm/ 0.06 инч во дебелина.Боја : Жолта.Употреба : се Врзуваат пари, Храна, Влакна, Пакет, апарати за Домаќинство, Канцеларија, Индустријата, Земјоделството и др.Материјал : направен од квалитетот гума,со силна еластичноста и истегнување.Тие се одлична алтернатива за да twine и кутија здрав како гума бендови можат да се користат одново и одново.Висок еластичен : овие гумени бендови имаат добра еластичност, може да помогне да се избегне напорот и повреди поврзани со повторувачки плоскости задачи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ