.

.

Висока Waisted Pleated Здолништа за Жени, Девојки Skater Тенис Skorts со Шорцеви Џебови Симпатична На Мини-Здолниште Линија

Висока Waisted Pleated Здолништа за Жени, Девојки Skater Тенис Skorts со Шорцеви Џебови Симпатична На Мини-Здолниште

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Еластична затворање.Спортски или Повик Носат - Оваа висока waisted pleated здолништа за жените во комбинација ласкави pleated skater здолниште мода outlook со атлетик skorts, е совршен како ученичка униформа, голф здолниште, тенис здолниште, cheerleading, бадминтон, се работи здолниште и секојдневно носење.Шорцеви & Џебови - Женска девојки симпатична мини pleated здолниште со вграден-во шорцеви за да ви овозможи да се движат слободно.И два невидливи џебови се одлични за чување на вашиот мобилен телефон, копчиња и други потребни предмети.Лесно Појавување - Можете да го спарите оваа жените pleated здолништа skorts со основните кошула, јака кошула, џемпер, безбол униформа, бедрото високи чорапи и слично.Висока Waisted Дизајн - Pleated скутер тенис здолниште со висока waisted дизајн го прави вашите нозе да изгледаат многу тенки.Тоа, исто така, помага да се изедначи вашата ниска стомакот.Удобноста Монтажа - Висока половината pleated здолниште дизајниран со широк еластична корселе за удобно се вклопуваат.Pleated стил, skater дизајн, униформа училиште здолниште солидна боја, здолниште, чиста основните обичен здолниште, класичен и модата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ