.

.

Akivome Дијамант Дупка Видов во Собата, 10pcs Вежба Малку со Дупка Видов Водич Убодни Тела, Дупка Големини 6mm - 30мм за Стакло, Мермер, Гранит Камен, Плочки, Керамика, Честичк

Akivome Дијамант Дупка Видов во Собата, 10pcs Вежба Малку со Дупка Видов Водич Убодни Тела, Дупка Големини 6mm

DEN 1044.00

Количина на стоки
Достапно на барање

【Супер Материјал】 Дијамант дупка видов вежба малку се изработени од индустриски одделение јаглероден челик.На задебелена дијамант прашина слој на врвот нуди одлични перформанси и сечење сила, со висок квалитет и добри перформанси, која е многу погодна за создавање на чиста и прецизна дупки. 【Прилагодливи Тела】Прилагодливи дупка видов убодни со вшмукување база, подвижен топката имајќи може да се утврдат какви било големина дупка видов, само флип одборот.Изработка на дупчење процесот полесно. 【Плочка Дупка Видов 10 Големини】10pcs дијамант дупка видов 6mm,8mm,10мм,12mm, 15mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 30мм.Различни големини ги задоволат вашите различни потреби,да ви помогне во различни места. 【Идеална Апликација】Дијамант-обложена дупка видов малку се совршена вежба за стакло, плочки, блокови тегли, чеша Mable, гранит светлина камен, керамика, Гранит, Честички одбор. 【Вид Потсетник】Кога ќе користење на дијамант вежба битови, ве молиме продолжете да додадете вода за да се намали дупчење брзина, намалување на дупчење притисок и зголемување на вода за подмачкување, што во голема мера ќе го продолжи животот на дијамант дупка го видел.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ