.

КЛАСИЧНАТА ЈОГА МАТ : Овие трајни,но, сепак, лесен вежба јога душеци се екстра дебели за дополнителни амо

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

[Неограничен вежба] Погоден за мултицел фитнес, нема потреба да се носат чевли.Многу погодна за почетнио

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Balance From Сите Намена Премиум вежба јога мат, се произведуваат и се продаваат исклучиво од страна на Balance Fro

Димензија : 61x183x0.6cm / 80x183x0.8cm.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Лес

[Големи Двојно Јога Мат] Должината 78 x Ширина 51 инчи, што е два пати поголеми од редовните душеци.Дебела 1 /

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

ПЛУС ГОЛЕМИНА£º72"(183cm)x 27"(68cm) Дебелина : 0.6 см, малку големи од редовните големина,идеален речиси за секого

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Преносни вежба мат е направен од високогустина пенење материјали и напредно пополнување материјали, шт

Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина :

Големина на & Материјал : 70.8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.04 Инчи Дебела (2.07 фунти).Тоа е направен од микрофибер (печате

ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Се уште се загрижени дека вашиот јога мат, ќе ти се лизга за време на вежбање?Не гри

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина :

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Не tóxico y libre de contaminación, ла suavidad es буена, moredurable, excepto por он tiempo largo.Especificaciones : лос 183cm * 61cm * лос 0.6 см.Материјал :