.

.

Амазон Essentials Бебе Девојки UPF 50+ 2-Парче Долги Ракави Осип Стража Постави

Амазон Essentials Бебе Девојки UPF 50+ 2-Парче Долги Ракави Осип Стража Постави

DEN 228.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 82% Полиестер, 18% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Брз-сува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита од сонце.SPF-50 заштита од сонце.Еден бренд.Најважен е она што треба да се облека за вашите малечки во прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека.Нашата линија за деца " мора да се haves вклучува атмосфера fleeces и oh-така топло puffer јакни да ги задржи комплет до кога температурите се откажат, како и униформа-подготвени панталони и поло маици.Во согласност големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на родител-одобрени стандарди за квалитет и удобност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ