.

.

Timken 710652 Трансфер Случај На Текст Вратило Печат

Timken 710652 Трансфер Случај На Текст Вратило Печат

DEN 631.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени за инсталирање.Прецизност инженерните.Timken, бренд можете да му верувате е произведен да OE спецификации.Пакет Димензии : 0.754 L x 3.688 H x 3.688 W(инчи).Timken е лидер во сите имајќи видови, вклучувајќи стандардни анти-триење имајќи конфигурации и напредни производи, како што се сместени единици, интегрирани имајќи собранија, прецизност склопови и ОБАМА одобри aerospace лежишта.Нашата експертиза во напредни материјал конверзија, доработка, gaging и собранието овозможува висок квалитет на производството на секоја Timken направен производот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ