.

.

WLJH Супер Светло Зелена Инструмент-Таблата Мерач Кластер Предупредување Индикатор Сијалица Full Led Цртичка Светлина Колекции за Jeep Grand Cherokee ZJ 1993-1998, Пакет на 23

WLJH Супер Светло Зелена Инструмент-Таблата Мерач Кластер Предупредување Индикатор Сијалица Full Led Цртичка

DEN 1656.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ЦЕЛОСНИ LED ЦРТИЧКА КОЛЕКЦИИ : Оваа full Led светло колекции вклучени 23pieces високи перформанси led светилки,доволно LED светилки да го конвертирате сите backlighting на брзинометар, tachometer, мерач кластер светлина и сите индикатор/на возилото.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ : Овие се супер светло и даде исклучи дури и светлината, со 360 степени агол, супериорен во споредба со другите LED производи,префрлување на вашиот целиот мерач кластер за долг живот, ниска топлина LED светилки ќе трае многу години да дојде.МОДЕРЕН ИЗГЛЕД СО КУЛ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Ексклузивни надгради висок квалитет 3030 чипови led светло,целосно го промени изгледот на вашиот цртичка,што му дава на вашиот автомобил цртичка стилски изглед.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА И да ГАРАНТИРА за ДА се ВКЛОПИ : Отстранување на стари сијалица од вдлабнатина и го стави на нови led сијалица во нов приклучок директно.поларитетот чувствителен,ако нема светлина,само ротирање на сокетот во слотот ќе го поставите тоа во табла. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : WLJH дава 2 години гаранција за овој производ,без да се расправаме на замена,замена или рефундирање,купи со доверба!.Боја : Зелена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ