.

.

HandFan Преносни Misting Фан, 55ml Голем Резервоар за Вода, Батерија Рачни Лични Господин Фан, Батерија Управувана Вода Спреј Магла Фан, 180°Количка, за Патување, Кампување, на

HandFan Преносни Misting Фан, 55ml Голем Резервоар за Вода, Батерија Рачни Лични Господин Фан, Батерија Управувана

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Уникатен Humidification Дизајн】 : Поставете 55ml резервоарот за вода на врвот на фан, ова рачни misting фан може да континуирано спреј за околу 40 минути по целосно полнење со вода, вие не треба да додадете вода често, и да уживате во целиот кул ден.Маглата не само што може да cools на вас долу, но исто така може да спречи вашето лице, раце, и носот од добивање на сува, останете кул и влажно време на жешките денови. 【3 ВО 1 ДИЗАЈН】 : Усвојување на количка за дизајн, фан на главата може да биде прилагодена од 0°-180°, па може да се користи на биро за ладење.Доаѓа со метален клип, тоа е исто така виси на вентилатор, исто така можете да кука на вашиот sunshade, шетач или автомобил преку метал клипови, се задржи кул секое време, било каде. 【Силно Струење+3 Брзини】 : Опремени со brushless мотор и 6 turbe ножеви, кој може да ротира побрзо и да генерира посилен ветер од другите, кул вас долу во 2 секунди за топли денови. 3 брзини за вас да се избере, се задржи толку кул како што сакате.Потребата за патување, Одење, гледање спортски игри, Дизни Земјиште, и повеќе. 【Лесно да се Носат и Продавница】 : Компактен и количка за дизајн, тоа е за 9.8 инчи долго, 4.5 инчен широк, па тоа е многу лесен и лесно може да се стави во вашиот кеси, го однесе насекаде, останете кул во секое време, совршен за патување, пешачење, кампување, по тренингот. 【Долго Работно Време со најдобри рачни misting фан помогне да се задржи на воздухот хидриран додека ладење на вас долу во исто време.Без разлика дали сте дома, во канцеларија или во движење, овој пренослив фан со господин може да се направи светот на разликата.Зошто да го одберете НАС?. 1. Моќен Мулти-функции : А Ладење Вентилатор + Овлажнител.Ладење : Допрете го копчето за кратко време за промена на брзина на ветрот од Низок, Среден до Висок.Misting : Долго притиснете го копчето за 3 секунди за да ја активирате/inactivate misting режим.Совети : ладење, misting и nightlights функции да работат заедно или одделно. 2. 55ml поголем резервоар за вода.Дизајниран со 55ml голем резервоар за вода, кое може да трае најмногу до 40 минути.значи, вие не треба да додадете вода често и се чува на ладно и влажно за долго време.Мора да имаат за затворен простор, надвор активности како Јога, Пилатес, Салата, Патување, Свадба, Шопинг, Кампување, Партија, Дизни Светот, итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ