.

.

Carhartt Мажите Изми Патка Работа Dungaree Панталона

Carhartt Мажите Изми Патка Работа Dungaree Панталона

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Машина За Миење. 100-процентно прстен-откачи памук патка.Седи на природни половината.Целосна седиште и бедрото.Одговара совет е ако мерења падне помеѓу големините препорачуваме поголема големина.Лабава оригинални одговара.Удобен, практичен и долго носење, carhartt е испран патка работа dungaree е направен од премиум 12-унца, 100% прстен-откачи памук патка.Има целосна седиште и бедрото, плус одговара дека седи на природни половината.На dungaree е опремена со повеќе алатка и комунални џебови плус чекан јамка.Задниот џеб се зајакнат.И, на 19-инчен нога отвори се собере во текот работа чизми.поле-тестиран 12-унца, во тешка категорија, 100% прстен-откачи памук патка седи на природни половината целосна седиште и бедрото.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : За патка панталони, не користете кајгана.Ние ви препорачуваме машина за миење ги на топло циклус, собори сува на средна топлина, и да ги однесе надвор од машината веднаш откако се исуши.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ