.

.

Еј Пријателе унисекс-возрасни Wally Рециклирани Кожа

Еј Пријателе унисекс-возрасни Wally Рециклирани Кожа

DEN 1558.80

Количина на стоки
Достапно на барање

вештачки единствена. 30-ДЕН ПАРИТЕ НАЗАД ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да се прифати се враќа.Производот да се врати, мора да имаат оригинален ознаки, се unworn, бесплатно на абење.Основните материјали кои ја сочинуваат овој производ содржи најмалку 20 проценти од рециклираната содржина.На Еј Пријателе Wally Рециклирани Кожа чипка-up патики вклучува рециклирани кожа горниот заврши со пораби во текот споеви.Карактеристики на плута-наредени, мемориска пена insole.Удобна човек-направени поставата се чувствува одлично против нога.Ridgelight единствена единица е лесен и флексибилен за пријатни одење искуство.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ