.

.

Homaider Електричен Нож за Резба Месо, Турција, Леб и Повеќе. Служат Вилушка и Резба Ножеви Вклучени

Homaider Електричен Нож за Резба Месо, Турција, Леб и Повеќе. Служат Вилушка и Резба Ножеви Вклучени

DEN 1319.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : HOMAIDER Електрични Резба Нож се одликува со ергономски рачка за удобно производ ракување и лесно месо, леб, риба, сирење, зеленчук големи & овошје резба.Две прецизност нерѓосувачки челични ножеви вклучени со HOMAIDER Електричен Нож пакет се силен, издржлив и дизајниран да трае. ????НИСКО ниво на БУЧАВА и ВИБРАЦИИТЕ : Умен производ на дизајн ви обезбедува со сите моќ е потребно да се лесно и брзо се оцртува преку месо, леб и повеќе без прекумерна бучава и вибрации. ????ДВОЈНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ БЕЗБЕДНОСТ : специјално дизајниран за безбедност lock функција држи ножот се заклучува во место за да се избегне случајно активирање и да се осигура вашата безбедност.HOMAIDER Електричен Нож е ETL заверена и целосно безбеден за употреба. ????БРЗО и ЛЕСНО СЕЧЕЊЕ : Електрични Резба Нож ви овозможува да се направи совршено дури и парчиња брзо и без да се применуваат голем притисок или машински движење. ✅ U. S. врз ОСНОВА ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ на : Секој Производ вклучува 1 Година Покритие предвидено од страна HOMAIDER во прилог на 30-дена наплата или замена временска рамка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ