.

.

Aneco Божиќ Windsock Дедо Мраз Windsock Знаме 47.2 Инчи Зима Windsock Виси Украси Вклучува Виси Клип за Внатрешна Балкон Отворен Двор Тревник Градина Партија

Aneco Божиќ Windsock Дедо Мраз Windsock Знаме 47.2 Инчи Зима Windsock Виси Украси Вклучува Виси Клип за Внатрешна

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакет содржина : секој пакет содржи 1 парче на Дедо Мраз windsock, опремени со виси клип, нема потреба да се соберат и да се едноставни за ракување.Материјал : нашата windsock е направен на студии оксфорд ткаенина, што виси лента е направен од високо-квалитет полиестер материјал, windproof и влага-доказ, цврсти и издржливи.Големина : секој windsock е 47.2 инчи/120cm висока, а windsock може да се лулаат со ветрот, убави и привлечни.Дизајн : со прекрасен изглед, полн со празнична атмосфера, тој е идеален за да ги красат вашата куќа, опремени со клип, лесно да се обеси на.Примена : : windsock знаме е цврсти и издржливи, можат да се користат во секакви временски услови, прекрасна, може да се обеси од каде што сакате да ги красат за да додадете забава на зима, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.Боја : Боја А.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ