.

.

Тоалетна Хартија Носителот Стојат Бранеа Никел, Самостојна Тоалетна Хартија се Тркалаат Држачот за Бања(Нерѓосувачки Челик)

Тоалетна Хартија Носителот Стојат Бранеа Никел, Самостојна Тоалетна Хартија се Тркалаат Држачот за Бања(Нерѓосувачки

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно на барање

????2 МИНУТИ за ДА се СОБЕРАТ - Тоа може лесно да се собраа во 2 минути.Само поврзете на тоалетна хартија носителот на базата со завртки, заштедува драгоцено време. ????ЛЕСЕН ПРИСТАП - Ова самостојна тоалетна хартија носител е простор-за заштеда на енергија и подвижен, може да се пресели на достапно место десно од страна на рамна тоалет за полесен пристап до ролни хартија. ????RUSTPROOF - Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, со додадени Хром/Никел за да се заштити од корозија и ' рѓа, погоден за влажни бања средина. ????Не Грижете се За Ѓубрето Над - тешки пондерираните круг покрена база со не се лизга подлога прави тоалет ткиво носителот повеќе стабилна и не е лесно да се навалите.Исто така, поместена дното држи подот слободни од гребнатини. ????Едноставни и стилски дизајн се вклопат за повеќето тоалети.Таа додава простор за складирање и го задржува вашата простор организирани. ????Производ Настава : Пакет : Тоалетна Хартија Носителот Стојат x 1, Хардвер Pack 1 x Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Брусен никел Заврши Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. ????Ве молиме Имајте на ум: 1)Тоа е многу лесно да се грижи, само избришете ја чисти со стакло, текстил и рака крем. 2)Ако нешто не е во ред со нашата самостојна тоалетна хартија носителот стојат, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, ние ќе го реши тоа за вас веднаш.️.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ