.

Пакување од 2 Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz; излез : 12 V DC, 10 A 120 W max; Работи со уреди што ќе се подготви помалку од 10 A, к

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Iomega его 34795 Надворешен хард диск.Приклучокот одгова

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

МикроUSB Адаптер за Напојување Кабелот на Полначот на Компатибилен со Колман Класичен 400l LED Фенер.Влезен

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Swiffer 1l4000000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ

Оваа 12 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Snap На 235466 A, EAK0276 B02 A ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2p

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Преносни и лесен.Вклучува 3 универзална вентил адаптери 12 V DC адаптер за употреба во движење.Одлично.Црн

Име На Производ : Напојување Возачот;Модел Бр : S12012 Влез : 100120 VAC 2.4 A200240 VAC 1.2 A;Излез : DC 12 V, 10 A.Терминал Колич

БРЕНД NEWSHIPS ДИРЕКТНО ОД MANUFACTURERGEARLESS, CE CERTIFIEDAPPROX.БРЗИНА : 140170 KM / H ИЛИ 86105 MPHWE МОЖЕ да се НАДОПОЛНИ МОТОРНИ ДА 9

(⚠️ ЗАБЕЛЕШКА !!!Овој објект САМО се вклопуваат 16.8 V ✅ Верзии, НЕ за 25 V ❌ 25.2 V ❌ Верзии .Некој може да го ку

►БЕЗБЕДНОСТ И СВЕТЛИНА Замена на Производот! (НеОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те

Универзална Употреба : DC 12 V 10 A 120 W 100240 V AC до 12 V DC им овозможува на секој автомобил 12 V додаток да се корист

Универзална 36 W AC адаптер со избор на напонски излези и DC совети, преносни и мали.Компатибилен 36 W 34 W 30 W 24 W

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел се наведени во оваа листа, ако вашиот модел е што не се наведе

КАРАКТЕРИСТИКИ / МОЌ СПЕЦИФИКАЦИИ : Само Pwr+ Полначи Имаат Дополнителни Долго 6.5 Ft Моќ AC / DC канапи / Изле

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Компатибилен со : Hang Zhou He Bao Ко.Ltd HAW024160 SSNP1 X HAW024160 SSNP1 X Класа 2 Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Кв

1.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz; Излезен напон : DC 18 V; Должина на Кабел : 5 FT; Plug големина : 5.5 мм

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бу

Безбедност : Нашите Производи се CE / FCC / Ro HS уверение, тестирани од страна на производителот за да одгов

HQRP® AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 110240v; Излез : 5 V / 2 A; 6 стапки DC Кабел;.УЛ Наведени; Бе

HQRP® Замена AC Адаптер плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC (САД приклучок+ЕВРА адаптер); Излез :