.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973328627 Acorn Капа Ореви, 5/16-18, Парче-8

Тешко да се Најде Fastener 014973328627 Acorn Капа Ореви, 5/16-18, Парче-8

DEN 266.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Дијаметар : 5/16".Материјал : Месинг.Крај : Цврсти Месинг.Тема Тип : 18 (Крупни).Облик : Acorn.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ