.

.

5 Пакет: Мажите е Сува-Одговара Активен Спортски Техника Резервоарот Врвот - Тренинг и Обука Activewear

5 Пакет: Мажите е Сува-Одговара Активен Спортски Техника Резервоарот Врвот - Тренинг и Обука Activewear

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Полиестер, 10% Spandex.Машина За Миење.Воз Во Доверба : Сува Fit Перформанси Тренингот Резервоарот Врвот Кој Мека И Лесна Техника 4-начин Водат Ткаенина Која ги Промовира Протокот на Воздух за Да бидете свежи и Суви.Совршен за Салата, Физичката Кондиција, Тежината Обука, Тренинг, Bodybuilding, Кошарка, Трчање, итн.Со намалување на Широк Racerback дизајн, Активни Резервоарот им Овозможува на Вашиот Оружје Целосна Слобода На Движење Напор За Кревање И Истегнување.Ознака за слободни удобност; UPF 30+ обезбедува заштита од штетните UV зраци.Activewear направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, удобност и вредност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ