.

.

Нерѓосувачки Челик Малтер и Pestle Сет со Капак,Пилула Мелница Мелница за Зачини и Семиња Прирачник Лук Ѓумбир Зачини Малтер Pestle Setfor Домашна Кујна Алатка

Нерѓосувачки Челик Малтер и Pestle Сет со Капак,Пилула Мелница Мелница за Зачини и Семиња Прирачник Лук Ѓумбир

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал - Малтер Pestle Постави направени од премија од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди трајност, не-токсични и хигиенски.Широка Примена - Лесно да се дави лук, ѓумбир, билки, суви зачини и овошје, па можете да се freshest вкусови во вашиот готвење.Се користи во аптеки и apothecaries, да ви помогне во прав апчиња за оптимално ingestion.Совршен Дизајн - Ергономски pestle е удобно да се одржи, мазна површина нема да му наштети на вашите раце по долго време користење.Добар Подарок за Кујна Пријател - Мермер малтер сад и pestle не е само практична функционална мелење алатка за мали предмети, но, исто така, елегантна декорација на вашиот кујната countertop.Пакетот Вклучува - 1 X Нерѓосувачки Челик Малтер и Pestle Сет.Пакетот Вклучува - 1 X Нерѓосувачки Челик Малтер и Pestle Сет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ