.

.

Mantuole Загрева Вреќа за Спиење 5pcs Мулти USB Напојување со Поддршка Греење Влошки,Управува со Батеријата која Банка или Друга USB Напојување, Водоотпорен Најлон, Преносн

Mantuole Загрева Вреќа за Спиење 5pcs Мулти USB Напојување со Поддршка Греење Влошки,Управува со Батеријата

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Водоотпорен Најлон. ❤【5 PCS ЕЛЕКТРОНСКИ ГРЕЕЊЕ ВЛОШКИ】 5 PCS Греење Влошки систем ќе биде компатибилен со било 5 V/2 A USB напојување од мобилен телефон Полнач, мобилен телефон Моќ банка , Автомобил скок стартер, Автомобил полнач за телефон, и други. 5 греење влошки се во состојба да се загрее на рамото, грбот, колковите и нозете области. ❤【ТОПЛО И ШИРОК ТЕМПЕРАТУРА СПЕКТАР】Дополнителна топлина од електронски загрева подлоги може да се загрее на вашето тело во зиморничав полноќ, кога ќе се логорување на отворено.Ако се чувствувате премногу топло, едноставно се намали температурата на чекање или да го исклучите.Не треба да се подготви скап надолу вреќа за спиење која е понекогаш премногу топло лето. ❤【ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ И МАЛА ТЕЖИНА】230 X90 CM (7.5 X3 FT) може да се вклопат човек со 6.8 метри височина.И тоа само тежи 4.4 фунти, сметководствената торба лесно да бидат спакувани и врши. ❤【ТРАЈНИ НАЈЛОН ШКОЛКА И МЕКО ПОПОЛНУВАЊЕ】Вода доказ Најлон школка и Мека шупливи влакна полиестер пополнување чувајте ги вашите топлина внатре. ❤【ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА,100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАЊЕТО】Загрева вреќа за спиење е добро за спиење дома, канцеларија, двор, автомобил, RV, планински кампување и плажа.Вграден-во 5 КОМПЈУТЕРИ греење влошки се направени од карбонски влакна соединение греење жици.Поврзете на стандардот 5 V/2 A USB напојување со струја , Греење влошки ќе почнат да работат и да ја одржувате внатрешноста на вреќа за спиење топло и удобно. * Батеријата мора да биде во добра состојба. **Батеријата е целосно наполнета. ***Капацитетот на батеријата може да се менува во зависност од животната средина температура.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ