.

.

Се чувствувате Мирис Миризливи Кесички Плик за Фиоки и Плакари Многу од 12 (Јоргованот)

Се чувствувате Мирис Миризливи Кесички Плик за Фиоки и Плакари Многу од 12 (Јоргованот)

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Се чувствувате Мирис Миризливи Sachet користите само на резолуцијата enssential масло од Франција ГРИВА.Оваа Јоргованот sachet е направен на желбите од многу Американски купувачи ние тестирани, ве молиме да се разбере секој има различни чувства за истиот sachet,ние се обидуваме да се направи сите да се задоволни.Еко-Пријателски, безбедно,не пуши, не пламен.Мулти Користи.Greate за Colsets,Фиоки,Бањи,Автомобили,итн.Совршен мирис подарок за вашата Соба, Фиока,Шкафови,Гардероба,Colsets,Фиоки,Бањи,Автомобили,Перење Кошеви,итн.Пакет од 12 со екранот кутија Миризливи Sachet,популарна класичен стил,близок спакувани, нема истекување.Карактеристики на производот : се Чувствувате Мирис Миризливи Sachet Јоргованот Плик sachet користат висок степен на мирис на нафта за да ви даде pleasent мирис на речиси насекаде, па дури и чевли и автомобили.Мал хартиена кеса полна со миризливи vermiculite помага да се задржи јакни и инсекти далеку од вашиот finery и плакари со поставата вашите фиоки со виси sachet!За мирен ноќи сон, линија вашата перница со сладок мирис.Тоа ќе ви помогне да се опуштите и да спијат добро,Тоа исто така го прави совршен подарок за сите.На кесички доаѓаат во различни мириси, но со многу малку настава.Тие се дизајнирани да бидат повеќенаменски и помогне да се елиминира мирис речиси насекаде ќе се стави на нив.Предности : 1.Кисна вашиот идеален места со различни мирис 2.Еко-Пријателски, безбедно,не пуши, не пламен 3.Ви помогне да спијат добро,се релаксираат,да го намалите стресот 4.Долготраен мирис за месеци Забелешка : Откако ќе се сретне со било какви проблеми при користење нашите објекти можете да ги контактирајте со нас слободно,ние ќе се направи сте 100% satisfation!Пакет Содржина : 1.Миризливи Плик Кесички Пакет на 12.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ