.

.

Знамето со Четири Grommet, 3x5 Ft Branson Знаме 190D Двојно Stitched-Полиестер ,Затворен Отворено Знамиња & Банери Знак Ув Отпорни(Сина)

Знамето со Четири Grommet, 3x5 Ft Branson Знаме 190D Двојно Stitched-Полиестер ,Затворен Отворено Знамиња &

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

[АЈ ОДИ ЗНАМЕ] : Бран ова знаме да се покаже вашиот став, ако сакате да ги искажете вашите чувства. [МУЛТИ-СЦЕНА ПРИМЕНА] : Нашата плакат дизајн е да се разгледа различни внатрешна и надворешна прилики кои можат да се користат.Тоа е многу погодна за внатрешна декорација, патио знамиња, соба ѕидовите и покривите, јавни површини, и средношколски дом игралишта за да го прикажете вашиот став. [ГОЛЕМИ ГОЛЕМИНА ЗНАМЕ] : големината на ај оди знаме е 5*3 метри, кој може да се користи како внатрешна и надворешна декорација, но, исто така, погодна за отворен настани и лица. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] : знамето површината е направен од високо-квалитет 100% 190 D полиестер, на работ е stitched со двојно игли, и 4 grommets се потврдени, што не е само светли и живописни, но, исто така, силни и издржливи. [АНТИ-БЛЕДНЕЕ]-градината знамиња се третираат со еколошки боење за да се спречи исчезнува.Бојата е многу јасно и живописно, отпорни на UV бои, ветер, дожд и силна сончева светлина.Сина*1.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ