.

.

Junket Микс Дански Малина

Junket Микс Дански Малина

DEN 806.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Кошер.За пудинг, пита пополнување, глазура.Microwavable.Junket дански Десерт Малина е уникатна, лесно да се подготви десерт, кој потекнува од оригиналниот рецепт на дански омилен rodgrod.Едноставно додадете вода, топлина и да уживате за највкусното пудинг, пита пополнување или глазура оваа страна на Европа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ