.

.

YYOBK TALAK Виткање Столици, Чекор Скали Стол,Мулти - Функционални Конвертибилна Виткање Библиотека Скалило Стол, Дома Декоративни Полица,4 - Чекор се Искачи Чекор, Тешки

YYOBK TALAK Виткање Столици, Чекор Скали Стол,Мулти - Функционални Конвертибилна Виткање Библиотека Скалило

DEN 1821.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : чекор од изметот се направени од бор, површината е полиран, мазна и нежна, и безбедноста заклучување е додаден, која е безбедна и цврста.Чекор изметот може да биде вклучен и назад помеѓу скалилата и седиштето во секое време .Тоа е погодно за деца во семејството, возрасни, и може да се конвертира во цвет штанд за ставање на предмети, па ова е еден производ достоен за вашиот избор!.Stepladder големина на : Столици 15.7" L X 15.3" W X 35.4"H, Скали 15.7" L X 18.1" W X 26.8"H, Нето Тежина : 17. 6 килограми, Максимално оптоварување : 330 кг Чекор Скала Доаѓа Целосно Состави.Стабилност : Стои врвот платформи мерка 15.2" LX 10.5" W со не се лизга шема, за Разлика од повеќето традиционални платформа stepladders. 4 чекор скала беше дизајнирана со преголеми врвот на платформа кои ги нудат пета-да - пети нога поддршка, елиминирање на нога болка и замор и обезбедување на корисникот целосно стабилна, удобно место да застане додека сте на работа.Мултифункционален : За мали деца, Чекор столче ви помага да ги учат вашите малечки достигне нови височини во мијалникот или тоалетни; Тие ќе уживате во тоа како ќе ги учат да го направите работите како четкање на забите, миење раце, качување во кревет; За возрасни, тоа четири - приказна чекор столица може да ви помогне да добиете висок предмети во вашиот дом, како и да ви помогне да инсталирате тавански светилки и повеќе.Применливи прилики : Овој тоалет стол е совршен натпревар со било кој стандарден тоалет.Тој е дизајниран на таков начин што тоа е светлина и не гломазна на сите.Мултифункционален седиште или качување алатка/ Простор за заштеда на виткање дизајн/ Високо оптоварување на капацитетот/ Лесни функција, лесен за транспорт,/ Многу погоден за мал висина во дом, канцеларија, бања, итн.Боја : Бела.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ