.

.

Алуминиум Турбо Resonator Eliminator Мотор Надградба Поправка Комплет за 2004-2006 Dodge Freightliner Спринтер 2500 3500

Алуминиум Турбо Resonator Eliminator Мотор Надградба Поправка Комплет за 2004-2006 Dodge Freightliner Спринтер

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно на барање

(Обележја) Нашите Алуминиум Турбо Resonator има надгради дизајн помогне да се елиминира неуспех склони OE дел на тој начин да го реши проблемот на "куцам режимот" или изгубени зголеми притисокот поради не успеа пластични шевовите. (Компатибилност) 2004-2006 Dodge Спринтер 2500 3500, 2004-2006 Freightliner Спринтер 2500 3500. (Инсталација) на Овој Турбо Resonator месеци помеѓу доза црево и турбо. (По Продажба на Услуги) 1 Година Гаранција гарантирани, и пријателски Услуги на Клиентите на располагање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ