.

.

Роуз Злато Glittery Среќен Роденден Торта Topper За Роденден Украси, Момчиња И Девојчиња, Мажи Жени Роденден Торта Декорација Материјали (Двојно Страна)

Роуз Злато Glittery Среќен Роденден Торта Topper За Роденден Украси, Момчиња И Девојчиња, Мажи Жени Роденден

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот Вклучува : 1 Pcs Розово Злато Glittery среќен роденден Торта Topper, страшни декорација за да се задоволат вашиот партиски барање.Среќен Роденден Партија Оркестарот : Специјален дизајн партија украси за 1-16 – 21 - 30 - 40-то - 50-или било Роденден Тема Партија Резерви.На Врвот на својата Сирење Торта,сладолед Торта,Домашна Торта и Повеќе.Око-фаќање на украси за да го прослават вашиот Роденден.Висок Квалитет : Двоен еднострани и направени од не-пролевање сјајот карта на акции,Тоа е здрав и толку слатки за вашиот торта декорација.Додадете Tasteful Чувства и Незаборавни Моменти.Големина : Роза Злато Glittery Среќен Роденден торта topper е 6.7" ширина x 5.1"висина .Идеален за 8 до 10 инчи роденден торта декорација.Задоволен Клиент Сервис : Брзо Логистика и 100% наплата услуга, ако имате било производ прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши проблем за вас, додека не се задоволни.Изработени од злато се зголеми сјајот карта на акции.Мерки 5.1 во височина и 6.7 во широк.Предната се зголеми златен сјај.Доволно цврста да бидат залепени на lollipop стап.Специјална азбука дизајн за вашата роденденска торта.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ