.

.

Infiniti Pro од Conair 3/4IN ТОПЛО Четка GLD

Infiniti Pro од Conair 3/4IN ТОПЛО Четка GLD

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно на барање

ЗА КРУПНИ И ПРИРОДНА КОСА : Идеален топло четка за крупни, природни влакна текстури создава траен структурирана кадрици.ДОЛГОТРАЈНИ, ПОЛИРАН РЕЗУЛТАТИ : Злато позлатен за полиран резултати.ОДЛИЧНО ЗА : крупни, откачен, и природна коса текстури.МАКС 375 СТЕПЕНИ : Голема топлина се крева до 375 степени.ТУРБО ТОПЛИНА ФУНКЦИЈА : Турбо Топлина го зголемува температури до 36 степени за побрз стил.Се салон за убавина-стилизирана косата дома со Conair Infiniti ПРО 3/4-во.Позлатени Топло Четка.Злато елоксирани чешел обезбедува долготрајни полиран резултати. 30 топлина прилагодувања за сите типови коса, вклучувајќи 15 висока топлина прилагодувања за груба коса.Smoothes коса, и додава волумен.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ