.

.

ЗАТЕГНУВАЊЕ 360° Метежот-Бесплатно, Тешки Стигнале Куче Поводник со Анти-Лизга Рачка; 16 ft Силни Најлон Лента; Една Рака Кочница, Пауза, Заклучување

ЗАТЕГНУВАЊЕ 360° Метежот-Бесплатно, Тешки Стигнале Куче Поводник со Анти-Лизга Рачка; 16 ft Силни Најлон Лента;

DEN 237.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Мали Поводник е Погодна за Кучиња Под 35 кг; Медиум За Кучиња Под 55 кг; Голем За Кучиња Под 110 кг; Стигнале Leashes Не се Погодни За Џвакање. 16 ft Лента Поводник Со Лесно-Прилагодете Retraction; Метежот Слободни 360 степени Лента за Движење.Брз Заклучување И Отклучување Функција - Лесно Roll-On и Тек-Исклучи Со Вашиот Палец.Супер Удобен Зафат За Оние Долги Прошетки!Ергономски Против Пролизгување Се Справи.Тешки Внатрешни Серпентина За Доследно Retraction.За Кучиња Под 110 Килограми.Поводник Тежина : 0.9 Фунти.Поводник Мерења : 5.7" Високи x 8.2" Широк x 1.8" Дебела.За Кучиња Под 55 Килограми.Поводник Тежина : 0.7 Фунти.Поводник Мерења : 5" Високо x 7.5" Широк x 1.5" Дебела.За Кучиња Под 33 Килограми.Поводник Тежина : 0.5 Фунти.Поводник Мерења : 4.3" Високи x 6.8" Широк x 1.3" Дебела.Се Справи Со Не Е Премногу Мал - Одговара На Повеќето Возрасни Раце.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ