.

.

QUKE индијанци Bald Eagle САД Знаме Боло Вратоврска Genunie Кожа за Мажи

QUKE индијанци Bald Eagle САД Знаме Боло Вратоврска Genunie Кожа за Мажи

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Кожа.Јаже Должина : 102cm (40 во).Главниот производ Големина : 5 CM*2.7 CM(1.9 ВО*ВО 1.1).Метал : Цинк легура,рачно ткаени кожа јаже,и фиксно до крајот на секое јаже со еден метал совет кој ги задржи од протриване.Употреба : се Прилагоди на тока на задната страна на главниот производ.Носат со кошули, костуми и удобно облека.Подарок за Божиќ,роденден,Денот на Таткото,Денот на Благодарноста,Годишнина, свадба и така натаму.Овие модни боло врски нудат еден уникатен стил за мажите.Тие се поставени на прилагодливи вратот рака да одговара на повеќето вратот големини.Овие боло врски се совршениот костим декоративни додатоци за секоја прилика.Тоа може да одговара со било каква формална машка облека, или да се додаде да се мажи high-end бизнис кошули или неформални кошули и ништо повеќе.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ