.

.

Conair Инстант Топлина Стил Четка, 3/4 Инчи

Conair Инстант Топлина Стил Четка, 3/4 Инчи

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Инстант Топлина Стил Четка : Овој салон калибар топло четка беше дизајниран со Мулти Слој Технологија; барел дистрибуира топлинска рамномерно за структурно, дефинирани кадрици кои минатата; Функција 25 топлина прилагодувања за секој тип на коса.Напреден Дизајн : Паметна Технологија го елиминира жешки точки и Турбо Топлина обезбедува дополнителна 36 степени F пукна за брзи резултати; Карактеристики 60 вториот загрее, екстра долг кул совет, безбедност и контра одмор и автоматско исклучување; Двојна напон за меѓународно патување.Нежните Бранови : За супер мазнење и volumizing, се претвори во навивам styler четка; Овие multitaskers се одлични за мазнење на косата и создавање flips и бранови.Иновативни Стил : Од виткање песна и прачки да се рамни песна, топол воздух четки, зацврстување четки, авто curlers и повеќе, што направи со висок квалитет стил алатки за сите типови коса.Conair за Нега на Коса : Од 1959 година, што сме го направиле иновативни мали апарати, косата tools, и повеќе; на Нашите нега на коса линија вклучува висок квалитет на фенови за коса, четки, стил tools, и коса додатоци.Големина : 0.75 Инчи (Пакување од 1).

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ