.

.

Голем Троседот, Модерен 3 Седишта Каучот Мебел, Три-седишта Троседот Класичен Tufted Chesterfield Settee Троседот Tufted Назад за Дневна Соба (Сив)

Голем Троседот, Модерен 3 Седишта Каучот Мебел, Три-седишта Троседот Класичен Tufted Chesterfield Settee Троседот

DEN 2100.00

Количина на стоки
Достапно на барање

[Безвременски Дизајн] Нашата 3-Парче Троседот во Собата направена во еден безвременски полиран дизајн кој ќе комплимент секој дом.Со минималистички и рационализација на Л-Формата се изгради, ова каучот поставете го прави лесно за вас да се меша и натпревар со другите мебел. [Висок Квалитет на Троседот] Направена со трајни рамка направена од извори на висок степен на спин дрво, овој пресек троседот во собата е изграден за да трае и да е здрав во изгради со секое седиште способен да држи до 250 кг.Дебела кадифена мека ткаенина тепих кој tufting на назад перници за класичен и шармантна изглед.База поддршка нозе се дизајнирани со комерцијални одделение пластика за силна поддршка, додека за заштита на подови од гребнатини. [Удобно Пресек Софи] Тонат во мекоста на оваа каучот сет со висока густина сунѓерот перници за незаменлива удобност.со појавување на отоманската кој модерна рационализација дизајн што може да го надополни избор на боја шеми и дома décor во вашата дневна соба. [Троседот Големина] Целокупната димензии : 84.5" L x 32" W x 27" H, Производ Тежина : 101 lb. [Versatile Sectional Троседот] Предаден од еден магацин во сад.Совршен пресек за дневна соба, den, стан или мансарда.Овој кабриолет пресек троседот во собата е доволно голем, за вашето семејство, а исто така заштедува простор.Класичен ткаенина и симетрични дизајн се погодни за повеќето ентериерно уредување стилови.Ние секогаш ќе настојуваат да иновираат, да го прошират удобност и задоволство при користење на нашите funiture дома, канцеларија, дневна соба, ресторан и на други сцени во повеќе одржлив начин, само се исполнат вашата ревност за живот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ