.

.

SheIn Жени е 2 Парче Ракави Копчето Исечете Резервоарот Блузи и Панталони Дневна Сет

SheIn Жени е 2 Парче Ракави Копчето Исечете Резервоарот Блузи и Панталони Дневна Сет

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно на барање

65% Полиестер, 35% Мека ткаенина.Копче затворање.Овие жени е дневна сет се rib сплетам, мало strtech и лесно на кожата, ќе ви ги од секојдневните стресови и ви обезбеди мека и удобна.Топ : без ракави, лажичка вратот, копчето пред се, чисто сечење на резервоарот на врвот.Шорцеви : врзување чвор пред се, еластичен појас, обична боја шорцеви за жени.2 парче шорцеви собата е костим за обичните, секојдневни, шопинг, плажа, одмор, носат дома, итн.Ве молиме погледнете го големина табелата подолу пред купување.Големина На Табела : S : Биста : 30.7", Половината Големина : 25.2-40.2", Хип Големина : 40.2", Врвот Должина : 15.7", Шорцеви Должина : 11.4", M : Биста : 32.3", Половината Големина : 26.8-41.7", Хип Големина : 41.7", Врвот Должина : 16.1", Шорцеви Должина : 11.7", L : Биста : 34.6", Половината Големина : 29.1-44.1", Хип Големина : 44.1", Врвот Должина : 16.7", Шорцеви Должина : 12.2", XL : Биста : 37", Половината Големина : 31.5-46.5", Хип Големина : 46.5", Врвот Должина : 17.3", Шорцеви Должина : 12.8",.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ