.

.

Деца Голф Set - Голф Игра во Собата Деца, Мини Голф Игра ноќ на Вештерките Партија Украси Вежба Игра Подароци за Момчиња Девојчиња Затворен Отворено Игри

Деца Голф Set - Голф Игра во Собата Деца, Мини Голф Игра ноќ на Вештерките Партија Украси Вежба Игра Подароци

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Голф игра во собата вклучува 3 голф клубови, 3 топки, 1 база, 1 мала знаме, погодна за внатрешна и надворешна голф, и може да се даде на децата и возрасните како ноќта на Вештерките и Божиќ подароци во секое време.Бескрајна забава : 59cm долго клуб, многу погодна за мали деца да се сфати и штрајк, учење и доживување бескрајни голф игри.Најдобрите образовни играчка за мали деца : голф може да се посветам на домот на култура, темперамент, добра физичка и психолошка квалитети, оваа голф играчка ќе биде најдобар избор за бебиња да започне.Направени од високо-квалитетни пластични, не BPA, голф одговараат дизајн целосно се смета за безбедноста на децата, и тоа е апсолутно безопасен.Совршен подарок играчка : лесен и пренослив, погоден за децата да си играат со, тоа е голем дар за нив. 1. Голф игра во собата вклучува 3 голф клубови, 3 топки, 1 база, 1 мала знаме, погодна за внатрешна и надворешна голф, и може да се даде на децата и возрасните како ноќта на Вештерките и Божиќ подароци во секое време.2. Бескрајна забава : 59cm долго клуб, многу погодна за мали деца да се сфати и штрајк, учење и доживување бескрајни голф игри.3. Најдобрите образовни играчка за мали деца : голф може да се посветам на домот на култура, темперамент, добра физичка и психолошка квалитети, оваа голф играчка ќе биде најдобар избор за бебиња да започне.4. Направени од високо-квалитетни пластични, не BPA, голф одговараат дизајн целосно се смета за безбедноста на децата, и тоа е апсолутно безопасен.5. Совршен подарок играчка : лесен и пренослив, погоден за децата да си играат со, тоа е голем дар за нив.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ