.

.

Столар Молив Поставува за Изградба 13 Парчиња Дрво Моливи парична Казна Точка Маснотии Механички Моливи и Карбид Scriber Алатка со заменливите патрони за уредите за Ст

Столар Молив Поставува за Изградба 13 Парчиња Дрво Моливи парична Казна Точка Маснотии Механички Моливи и Карбид

DEN 534.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Квалитет на материјалот : изградба столар моливи се изработени од АБС и метал, кои се цврсти и практични за употреба; молив е 2 Б, кој е маснотии, може да се следат и посилни; материјали и карактеристики го прават изградба столар молив убаво дрво молив алатка за архитектура и bricklayers и сите други дисциплини.Стакло scriber : се состои од волфрам карбид машина главата и легури домување за означување на хард материјали, како што се стврдне челик, нерѓосувачки челик, керамика и стакло; Тие се од суштинско значење обработка tools да се обезбеди прецизни линии, тешко легура нож и не е лесно да се скрши, долгорочно услуга за вас, површината на рачка knurled; Корисна џеб клипови ќе ви овозможи да имаат свој гравирање и гравирање алатки корисна на сите времиња и ги чува како ballpoint пенкало без преземањето премногу простор.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ