.

.

Факелот Запалки, 2 Пакет, Бутан Запалки, Прилагодлив Џет Пламен Факел Запалки, Windproof Бутан Refillable Гас Факел Полесни Долго Полесни за Свеќа, Скара, СКАРА, Огномет(Бутан

Факелот Запалки, 2 Пакет, Бутан Запалки, Прилагодлив Џет Пламен Факел Запалки, Windproof Бутан Refillable Гас

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

За Безбедност , Полесни Резервоарот за Гас Прифати само 85% Течни Бутан Капацитет. 【REFILLABLE&ПРИЛАГОДЛИВИ ФАКЕЛ ЗАПАЛКИ】 : Ова Пенкало Факел Полесни е Refillable.Се обиде да го запали полесни.Лесно Прилагодување на Пламен со Вртење на Пламен на Вредноста Knob Под Полесни, Можете да ја Користите вашата Рака за да ја Прилагодите Пламен Ниво Директно, Голем Пламен на Вредноста Knob го Прави Полесно и Полесно да го Поставите на Пламен Висина од Низок до Висок.Исто така Корисен за Осветлување на вашиот Камин, Гас Шпорет, Рерна, Плоча, Tealight.Факелот Запалки, 2 Пакет, Свеќа Запалки, Бутан Запалки, Прилагодлив Џет Пламен Факел Запалки, Windproof Бутан Refillable Гас Факел Полесни Долго Полесни за Свеќа, Скара, СКАРА, Огномет(Бутан Не се Вклучени) КАКО ДА се РЕФИЛ ВАШИОТ ПОЛЕСНИ Премиум Бутан се Препорачува, Како Понизок Квалитет Бутан Има Е да Знаат да Ги Полесни 1.Имајте прилагодување на тркала во 1/4 врти додека полесните светла.Погоден за Осветлување Свеќи, Скара, Огномет, Скара.ПРИЛАГОДУВАЊЕ ПЛАМЕН НИВО 1.Пак пламен прилагодување на тркала назад 1/2 се претвори контра стрелките на часовникот.Ве молиме притиснете надолу за цврсто за 3-5 секунди (ве Молиме да го користите долго млазницата совет.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ