.

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу

ПОДОБРО ДИЗАЈН 150,000 Час LED Живот!Над 26 години!Овие LED Пченка Светилки користи Led диоди Надогради до најно

Answer : ___________________________ Note : .Само Предводени Од Модулот, Не Се Вклучуваат Led Моќ И Led Контролер!.WS2812 B Предводе

Multicolor s безбедна 2.4 GHz Wi Fi мрежа директно (не поддржува 5 GHz) 1 х Smart Крушка, 1 x Упатството.Се движат Ѕвезда Field

Лесен за користење, вие само треба за да се поврзете на позитивни и негативни жици за да вашата батерија

6 PK 15 Watt PAR38 3 K Топло Бела Dimmable LED Сијалица Затворен Отворено Поплава LED Сијалица 100 W Equilvalent 3 K Топло Бела LED

LED G9 Сијалица W10709921 Микробранова Светилки се замени за W10112515 AP5983626 PS11722423 AH2338904 1464853 AP4358902 EA2338904 PS2338904.Овој д

❤2021 Најновиот Модел на❤ Направени од Страна 108 компјутери 2835 LED Монистра,4 Режими,1400 K,Топлина Дисипациј

????Firelike LED пламен???? – Светилник Led пламен сијалица овозможува да имате пријатна и ги поканува визуелна т

ГРОЗДОБЕР ДИЗАЈН врз Основа на класичниот lumiled светилки со вжарено и дава особен квалитет во вашиот дом

Лесно да се инсталира и се користи како без жици е потребно;.Идеален за области каде конвенционалните ел

Стакло ✔ Високо Квалитетни LED Сијалица Користење на Висока Ефикасност и Висока Осветленост LED Чипови в

Bluetooth Контрола : Вграденво 4.0 јазик.Тоа може да биде поврзан со Bluetoothот уреди.Безжична контрола на опсег е

ЕНЕРГИЈАЗАШТЕДА : Со само 1 / 10 потрошувачка на електрична енергија од блескаво сијалица, чини само $0.9 / г

LED LUMILED СВЕТИЛКИ : На МОБ LED Lumiled светилки се совршен LED светла за употреба како pendant светлина тела или како

GU5.3 MR16 35,000 просек часа.Bi Pin база 590 lumens.SORAA SNAP СИСТЕМ компатибилен со самото место модели.Работи со задниот

Осветленост : 985Лумен.Светлината изглед : 5,000 К (бел ден).Идеален за употреба во вдлабнати конзерви и песн

【Спецификација】 Пакетот Вклучува : 5pcs x Претходно Жичен SMD LED; Напред Напон : DC2.83 V; Напред Тековната : 20m A..

Целосна Компатибилност Гласовна Контрола Алекса и Google Дома : "Вклучи / Исклучи Спалната соба Светлина", "

✔️【Без треперење или strobe】најновите напредни LED технологија ја елиминира треперење од нашите A19 100 ват

♛ Висока Густина Боја Рендерирање : На R7 S 78mm LED сијалица има 1000 lumens, обезбедува 360 ° зрак агол, висока боја

Лесен за инсталација : Едноставно кора и се држи LED лента на светлина или сече и повторно да го вклучите з

5 БОЈА OPTIONS Не сум сигурен што вдлабнати светла боја температура ќе се бара во вашиот дом?Секој 5 / 6 инче

Пластика.Увезени ❤ 【Компатибилен со Гласовна Контрола】Wixann smart сијалица 2 пакет A19, работа со Алекса Ехо

ДОБАР МАТЕРИЈАЛ : LED оптоварување декодерот е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски мате

VSTAR LED PAR36 12 V Сијалица 6 W 650750 LM,4 Пакет.CRI > 80 Ra,3000 K Топло Бела,35 W Халоген Противвредност.Неdimmable,Долг животен