.

.

Шкорпија EXO Мажите САС-ТЕЦ CE Ниво 2 Назад Заштитник 9115-03

Шкорпија EXO Мажите САС-ТЕЦ CE Ниво 2 Назад Заштитник 9115-03

DEN 1078.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Cordura / Kevlar Еден Слоевит Ткаат Обезбедува 7x На Отпорност на Триење На Типичен Тексас.Прилагодливи Оклоп Џебовите На Колена За Факултативна, Прилагодлива Форма, Сас-тец Оклоп.Хип Оклоп Џебови За Факултативна Форма Прилагодлива Сас-тец Оклоп. 3m Рефлексивни Своч Во Долниот Раб.Еден Слоевит Изградба Драстично Ја Намалува Големо И Додава Breathability.Cordura / Kevlar еден слоевит ткаат обезбедува 7x на отпорност на триење на типичен тексас.Прилагодливи оклоп џебовите на колена за факултативна, прилагодлива форма, Сас-Тец оклоп.Хип оклоп џебови за факултативна форма прилагодлива Сас-Тец оклоп. 3 M рефлексивни своч во долниот раб.Еден слоевит изградба драстично ја намалува големо и додава breathability.Сигурен YKK патент.DWR (Отпорен на Вода) слој.Традиционалниот 5-џеб дизајн со заострените одговара и не-контраст крои.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ