.

.

Petiture Грб Рек Стојат Шапка управување со Полица Торба за Чување Рек ModernTree Складирање Решетката за Спална соба, Дневна Соба, Ходник 17.72Wx17.72Dx70.87H (Сив)

Petiture Грб Рек Стојат Шапка управување со Полица Торба за Чување Рек ModernTree Складирање Решетката за Спална

DEN 1031.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Вертикална цврст грб рек : се направени од цврст метал цевка средна густина fiberboard кружна плоча, која е многу издржливи и здрав.Може да поддржи зимски палта, капи, торби, ја задоволи вашата секојдневна употреба, не грижете се за ' рѓа и корозија.Мултифункционален метал закачалка : Ова палто решетката има 3 suitcases, 9 куки и многу простор за складирање.Тоа е совршен за чување решение за палта, чанти, марами, хокеј опрема, мотоцикл шлемови, јакни, ракавици, итн.Круг полица во долниот дел може да се сместат книги, играчки и цвеќе садови.Индустриски стил екранот рек : големина 17.72"W17.72"Dx70.87"H (45x45x180cm), тоа не заземаат простор, не само за дневна складирање, но, исто така, погоден за прикажување на реквизитите и украси во продавници за облека и други прилики; на кука може да се вчита 2 kg ( 4.4 фунти).Применливи прилики : канцеларии, апартмани, влезовите, ходници, пред тремови и дури и аглите, стилски и едноставен гранка дизајн, функционални и уметнички доволно за да ги красат вашата соба.На безбедноста и Квалитетот : Ако имате било какви прашања во врска со количината на предмети или составени делови, ве молиме ни e-mail преку Купувачот Порака или испрати е-маил до нашата служба за корисници тим.Ние може да гарантира дека сите проблеми се решаваат во рок од 24 часа, и ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга.Уникатен дрво во облик на дизајн, комбинација, едноставни и стилски.Едноставна монтажа, quick setup според инструкциите за инсталација.Простор за заштеда на грб багажник, без разлика дали тоа е дневна соба или cloakroom, ќе не однесе до вашиот простор.Круг полица може да се користи за да се одржи книги, растенија и други украси.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ