.

.

Престиж Бои Екстериер Бои и Буквар во Едно, да се Спореди Натпревар на Sherwin Вилијамс* Moonraker*, Стан, 1 Галон

Престиж Бои Екстериер Бои и Буквар во Едно, да се Спореди Натпревар на Sherwin Вилијамс* Moonraker*, Стан, 1

DEN 2299.20

Количина на стоки
Достапно на барање

*Престиж Бои има создадено слична боја врз основа на боја спецификации на оригиналната боја на користење на водечка индустрија на технологија. *Оваа Sherwin Вилијамс боја боја име е трговска марка на Sherwin Вилијамс.Престиж Бои не е поврзан или не се поврзани со Sherwin Вилијамс во било кој начин.Високи се крие формулата за одлична покриеност со мазна апликација. 100% Акрилна латекс за лесно сапун и вода расчистување.Ниска VOC : помалку од 50 game masters/L 0.42 кг/гал.пред да нијансирање.Боја : SW6701-PCM | Специфични Користи За Производот : Надворешноста | Крај Видови : Мат | Големина : 1 Галон.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ