.

.

1.5 Инчен Кат Заштитник Гума Врвот Плоча Casters Мебел Тркала Замена со 360 Степен Ротација, Без Бучава и Тешки, 132-lbs Капацитет за Поставување на 4 (2 со Кочница & 2 Без)

1.5 Инчен Кат Заштитник Гума Врвот Плоча Casters Мебел Тркала Замена со 360 Степен Ротација, Без Бучава и Тешки,

DEN 333.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Сосема нов висок квалитет TPR & Метал.Тркало Пречник : од 1,5 инчи / 40 mm.Тркала Висина : 2.Можете да ја закачите директно на тркалата на тешки предмети, кои треба да бидат преместени со двострано налепници, кој е лесен и брз.Тркала Висина : 2.????Безбедно Заштита за Сите Подови????Ја елиминира потребата за големи пластични патосници над вашите убави и скапи подови, уживаат безгрижно и сигурно планирам на дрво, дрвени предмети, ламинатни, винил, плочки и тепих на подот со овие премиум рициново тркала. ????Производ Димензија????1-1/2" Црна TPR близнак тркала, Врвот Плоча 1-1/2" X 1-1/2", вкупна Висина 2".На тркала и може да се користи за мноштво на апликации Вклучувајќи : Лет Случаи, Инструмент Случаи, Екранот / Изложба Опрема, Dollies, Алатка Кутии, Светлина Машини, Опрема Стои, Мобилни Workstations, Звучници, Кабинети, Стои, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел и сл.Исто така, постојат 4 налепници за да можете да ја закачите директно на тркалата на тешки предмети, кои треба да бидат преместени, кој е лесен и брз.Топ Плоча Големина на : 1.Топ Плоча Големина на : 1.Две од casters имаат безбеден и сигурен сопирачки, погодно за заклучување на тркала и да престане да се тркала. ????Лесно да се Инсталира????Нарачки доаѓаат со завртки и шрафцигер да ги инсталирате на вашиот тркала побрзо, без да се оди на хардвер продавница се да го најде вистинскиот завртки и алатки.

Деталните информации

Top Plate Size:
1.5*1.5*0.06 inch.

Тие исто така купуваат со овој производ