.

.

Националната ВАЛУТНА-69907 Игла Имајќи

Националната ВАЛУТНА-69907 Игла Имајќи

DEN 348.96

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРАВО ТИП Игли лежишта се со одредена апликација за поправка прилика, со користење или на разговор или целосна дополнуваат дизајни.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведени со користење на високо-квалитетни материјали за извонредна издржливост и перформанси.OE-СТИЛ на ДИЗАЈН Конструиран да ги исполни OE спецификации.Произведени со премиум материјали, Национално® игла лежишта се дизајнирани и конструирани за да се исполнат OE спецификации.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ