.

.

Cuckoo Luckoo Сите Природни Црна тасев биле Scottie Кучиња, 2 lb Торба во BlackTie Кутија

Cuckoo Luckoo Сите Природни Црна тасев биле Scottie Кучиња, 2 lb Торба во BlackTie Кутија

DEN 470.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Вклучува една 2 lb торба на Cuckoo Luckoo Сите Природни тасев биле Scottie Кучиња.Глутен Слободни, Кикирики Слободни, Дрвото Орев Слободни, Млечни Слободни, Јајце Слободни, Транс Слободни Масти, Желатин Слободни, Соја Бесплатно, Без Вештачки Вкусови или Бои, Без Конзерванси.Направен во САД.Во Black Tie Кутија.За Ова Black Tie Кутија : Воведување на Black Tie Кутијата со Црна Вратоврска Трговска, прв и единствен дар-подготвени за пакување систем дизајниран за уникатен предизвици на E-Commerce.Без разлика дали ќе изберете да брод директно до еден примач или да се сами, вашиот објект е загарантирана да пристигнат токму како што е опишано и фотографирана.Меки, нежни, и пука со вкус, нашите тасев биле Scottie Кучиња се рачно изработени во мали kettles за целосна вкус погодни за вистинска тасев биле aficionado : фали најдобрите вистински тасев биле корен екстракт и најчиста anise масло, додека се целосно ослободени од врвот на храна алергени.Сега се добие Black Tie Кутија за било кој повод една 2 lb торба на Cuckoo Luckoo Сите Природни тасев биле Scottie Кучиња.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ