.

.

Јагода Црвено Laces 2 Lb Торба, Квалитет Тасев Биле Laces

Јагода Црвено Laces 2 Lb Торба, Квалитет Тасев Биле Laces

DEN 1723.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Висок квалитет на Јагода црвено тасев биле Laces.Забавно да се направи плетење и правење јазли со овие laces.Идеален за печива украсување.Секое парче е мека и гумени и е полн со прекрасниот вкус на јагода.Уживаат во овие тенки, флексибилни тасев биле laces еден по еден или по неколку!Секое парче е мека и гумени и е полн со класичен вкус на јагода.Како забавно да се игра со како што е да се јадат, вашите деца ќе го сакам овие вкусни јагода црвено тасев биле laces!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ