.

.

Хајден Автомобилската 1046 Се Вртат-Кул Моторното Масло Кулер За Полнење

Хајден Автомобилската 1046 Се Вртат-Кул Моторното Масло Кулер За Полнење

DEN 2687.76

Количина на стоки
Достапно на барање

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Големина е 1-1/2 инчен x 6-1/2 инчен x 18 инчи.Chevy V8 само, тешки.Chevrolet V8 апликации.Бакар насловот и цевка за изградба.Вибрации апсорбирање на гума блок монтажа.Се вртат-Кул тешки масло ладилници се круг цевка крстот проток дизајн за максимален проток и минимален пад на притисок.Тие може да се користат за различни ладење апликации вклучувајќи моторното масло, пренос течност, серво волан, диференцијал, опрема, нафта и хидраулична течност за ладење.На ладилници мора навој фитинзи за дополнителна сигурност.Колекции содржат ладилникот и монтажа на хардвер.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ