.

.

Gladiour,Работни Капи со Копчиња Прилагодливи за Жени Мажи со Swaetband Перат,Една Големина

Gladiour,Работни Капи со Копчиња Прилагодливи за Жени Мажи со Swaetband Перат,Една Големина

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Памук.Копче затворање. [Чист памук материјал] - Работа капа за жените и мажите е направен од 100% памук, која е мека, кожата-пријателски, дише.Облечен во текот на целиот ден ќе го задржи сте удобно и освежен. [Прилагодлива големина] - назад еластична бенд дизајн ви овозможува да ја подесите големината на волја.И погоден за мажите и жените, долга коса и кратка коса. [user-friendly дизајн] - Изградена-во sweatband на челото делови ефикасно се апсорбираат потта, кое што ги чува главата остане сува и се чувствуваат кул и свежо.Две копчиња на страни ви овозможи да носат прибор и да ја поправите на уво ремени на копчињата наместо за ушите, кои можат да се намали притисокот и непријатност за вашите уши. [Различни стилови] - различни стилови и бои за да го изберете,сет од 2 е погодно за вас да се промени и се мијат. [Повеќенаменски] - Може да се користат како работни шапка, кајгана пријателски шапка, готвач капа, спа капа, чистење капи, работни капа,итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ