.

Фантастични коса додатоци за свадби, proms, партии или други специјални прилики.Тоа го прави вашиот изглед

Модерни Стилски Hairgrip, погоден за секоја прилика.Материјали:смола детали за Производот Боја : Портокал /

Тоа може да се користи за коса, брада плетење, привезоци, нараквици и накит.Тоа е целосна на ретро и може

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Потекло : CN(Потекло).Метали Тип : None.Метали Тип : Железо легури.Парична казна или Мода : Мода.Материјал : Ме

Сосема Нов и Висок Квалитет.Производ димензии : 3 X 2 инчи.Double Accent Коса, Накит Симулирани Кристал Луксузни

Доживотна гаранција : Ако имате било какви прашања или незадоволство со производ,ве молиме контактирај

Материјал : Акрил.Стил : Моден Стил.Погоден За : Партија, Секојдневно.Големина на : A, B, C, D, E, F, G, H, Должина : 5

* 19 НАЈЧЕСТИТЕ ГОЛЕМИНИ : EZYKOO сврзувачки елементи Клипови покрие 6mm да 10мм дупка големини замена компати

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Класичен француски Банана коса клип за жените е разноврсна косата додаток кој ви помага да се создаде м

【Превозот Совети】Стандард за Испорака : 1018 дена; Забрзана Испорака : 57 дена.Ако не сте задоволни со прои

✅【Премиум Материјалот】 двојно удира фризура hairpin е изработен од ABS смола материјал, добра флексибилно

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и не

Предмет тип : Коса Клип.Материјал : Алуминиумски,крпа.Должина : околу 6.5 см.Боја : бела,кафе.Пакетот вклучу

Тип : Неправилни Semicircle Коса Канџи.Пол : ЖЕНИТЕ.Материјал : Оцетна Киселина.Боја : Мултибоја.Применливи Се

ЕЛЕГАНТЕН И ПРАКТИЧЕН:Коса клипови ви помогне да ги организирате вашата коса и да се направи да изглед

✅Пакетот вклучува : 6 различни стилови на 3 Инчен Лак за Коса Клипови и 1 Голем Лак за Складирање Јаже,наш

ღ ноќта на Вештерките Губење на Клипот : Додадете завршувањето допира до вашиот ноќта на Вештерките фен

Сет на 20pcs cymbidium коса клипови, доаѓаат со 10 бои,а секоја боја за 2 Материјал Ткаенина.Ние се стави цвеќиња

ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ Различни стилови на ноктот клипови се од големи димензии, силна потпора, може да се одр

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Категорија : Hairpin.Боја : Каки.материјал : пластика.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најбл

Направени во Франција CP3376 Големина : 1.75 Инчен со МеталСлободен Затворање.Никогаш не се на лош коса ден.К