.

.

Timken 205SS Пилот Имајќи

Timken 205SS Пилот Имајќи

DEN 319.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Обезбедува долготрајна издржливост.Ја намалува потрошувачката на енергија.Произведени со користење светска класа стандарди.Највисоко ниво на перформанси и квалитет.Карактеристики оригинална опрема квалитет.Timken Пилот Лежишта се дизајнирани за зголемување на ефикасноста со минимално триење.Овие лежишта се направени од високо квалитетен материјал и да се намали потрошувачката на енергија.Тие имаат супериорна услуга живот и се произведени со користење светска класа стандарди, обезбедување на долготрајна издржливост.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ